Overslaan en naar inhoud gaan

Alleen nog inloggen met DigiD of eID

Gepubliceerd op:

Vanaf 19 juni kun je alleen nog met DigiD of een ander elektronisch identiteitsbewijs (eID) inloggen op onze website. Andere inlogmethodes werken niet meer. Regel dus op tijd je DigiD of eID. 

Wat betekent het voor je?

Woon je in Nederland? Dan is de kans groot dat je al een DigiD hebt. Je hoeft dan niets te doen. Heb je nog geen DigiD? Ga dan naar www.digid.nl om je DigiD aan te vragen.

Woon je in het buitenland? We hebben op een rijtje gezet hoe je een DigiD of ander eID kunt aanvragen. Heb je al een DigiD of ander eID? Dan hoef je niets te doen. 

Waarom verandert inloggen op onze website?

Vanaf 1 juli 2023 geldt de Wet digitale overheid (Wdo). Die wet regelt dat burgers en bedrijven veilig kunnen inloggen bij de (semi-)overheid. Als pensioenfonds vallen wij hier ook onder. Het is ook belangrijk zodra we overstappen op de nieuwe regels voor pensioen. Inloggen met DigiD of eID is dan verplicht.